TUZU BİBERİ MAVİŞEHİR

Telefon: 0 232 336 96 96 

E-posta: mavisehir@tuzubiberi.com.tr

Web: www.tuzubiberi.com.tr


Untitled Document
Kader Tanriver
Puan :
Kahvaltıdan akşam yemeğine,Tüm çalışanlarından sahibi Ayhan bey e muhteşem bir yer. Mutlaka görün ve o nefis lezzetleri tadın derim.
Ksk'li Kaf-Kaf
Puan :
Kalitesi ve çalışanları ile mükemmel bir yer. Tavsiye ederim. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmez yeri. Pazar sabahları yer bulmak imkansızdır. Beklemeniz gerekecektir. Pastırma ve sucuk karışımlı sahanda yumurtayı muhakkak deneyiniz. Öğle yemekleri için sunulan zeytinyağlı yemekleri çok lezzetlidir. Fiyat skalası uygundur. Cebi pek üzmez.
Yusuf Şafak
Puan :
Kahvaltı için civarda öne çıkan bir mekan. Kahvaltılıkları kendi yapımları olsa daha iyi olur ancak hepsi kaliteli ve lezzetli.  Kahvaltı yanında alacağınız sucuklu yumurta, patatesli yumurta, mıhlama vs seçenekleri doygun. Personel ilgili ancak pazar günü giderseniz ufak tefek aksaklık ve gecikmeler olabilir. Bunu da dert etmeyin.
Bornovalı Çekici
Puan :
Öncelikle kaliteli ve öz verili bir çalışma görüyorum şirketinizde tam bir ekip çalışması kaliteli iş her şekilde kaliteli müşteri potansiyelidir herzaman biz vale adamlar olaraktan sizlerle çalışmaktan gurur duyarız VALEADAMLARİZMİR BORNOVALI ÇEKİCİ Sizlere herzaman hizmet vermekten gurur duyarız İyi çalışmalar iyi hafta sonları dilerim.
Basar B
Puan :
Her şey tam beklediğim gibiydi. Yanlız 4 kişiye iki kişilik kahvaltı yeter. Bizimkiler ziyan oldu biraz. Çalışanlar çok efendi tatlı insanlardı.
bizden haberdar olun
bizi takip edin
şubelerimiz
Tüm şubelerimiz bir tık uzağınızda.
Tıklayınız...
bize ulaşın
Mansuroğlu Mahallesi, 295. Sk. No:18, 35535
Bayraklı/İzmir
+90 (232) 435 63 62
bilgi@tuzubiberi.com.tr
Web Tasarımı: Kreatif Tasarım: Fotoğraf Çekimi: