hoş geldiniz...

 

Herzaman yeni başlangıçlarla yola çıkan Tuzu Biberi, sunduğu lezzetleri, zengin menüsü ve dekorasyonu ile sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor.
Tuzu Biberi sizleri bekliyor…

Gıda Güvenliği Politikası İçin Tıklayınız...

biz kimiz
HİKAYEMİZ

2009 yılında İzmir Bostanlı’da başlayan yolculuğumuz, bugün 11 şubedeki ortaklarımız, çalışanlarımız ve lezzet tutkunu müşterilerimizle büyük bir ailenin başarılı yol hikâyesine dönüştü.

“Günün her saati, sağlıklı, güvenilir ve keyifli bir şekilde kahvaltı yapılabilmeli” fikrinden yola çıkarak mutluluk veren lezzetlerin peşine düştük. Kahvaltıdaki başarımız bizi ünlü gurmelerin oylarıyla ”Türkiye’nin En İyi 10 Kahvaltısı” listesine taşıdı. Lezzetlerin oylandığı platformlarda tat severler tarafından defalarca ödüllendirildik. Doyurucu, sağlıklı öğle ve akşam ızgara seçeneklerimizle tüm misafirlerimizi günün her saatinde ağırlamayı amaçladık. Kalitemizden hiç vazgeçmedik. İşimizi geliştirmek için çok çalıştık. Keyifli yiyecek seçeneklerimizi şahane tatlılarımızla taçlandırdık. Ve tüm bunları konuklarımızın kendilerini sıcak bir ev ortamında hissetmelerini sağlayacak şekilde sunmaya önem verdik.

Her gün, ilk günkü heyecanı gerektiren ve daima özen isteyen bu işteki hedefimiz, müşteri memnuniyeti ile fark yaratarak, sektördetercih edilen ilk marka olmaktı. Başarıya ulaşmanın bir gereği de onu mutlaka korumaktır. Bu prensipten hareketle tüm Tuzu Biberi restoranlarında aynı kalite, lezzet ve ağız tadını sunabilmek için Tuzu Biberi Merkez Mutfak’tan 11 şubemize tedarik hizmeti veriyoruz.

Alsancak İskele, Alsancak Kordon, Balçova, Bayraklı, Bostanlı, Çeşme Marina, Menemen Kasaba, Göztepe, Karşıyaka, Mavişehir, Port Bornova şubelerimizde misafirlerimizi Tuzu Biberi sıcaklığında ağırlamaya devam ederken, her gün artan franchise talepleri bize doğru yolda yürüdüğümüzü bir kez daha gösteriyor.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip Tuzu Biberi bünyesinde üretilen tüm ürünler, en önemli gıda güvenliği sistem ve gerekliliklerinden olan HACCP’ye uygun şekilde Gıda Mühendisimiz kontrolünde yapılmaktadır.

 

tuzu biberi ekibimiz

Tüm Ekip olarak işimize aşk ile bağlıyız.

İşimize tutkuyla ve gücümüzü,amatör ruhumuzu kaybetmeden ilk günkü heyecanla bağlıyız.

Ana hedefimiz, çalışanları, üreticisi ve tedarikçileri ile birlikte büyüyen, tüketicisi ile bütünleşerek söz sahibi olan bir bölgesel güç olmaktır.

Samimiyetimizi içerisine katarak hazırladığımız lezzetlerimizle, misafirlerimize daima en iyiyi sunmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti, başarıda her zaman birinci önceliğimizdir.

Mis gibi kokan İzmir gevreğini, sıcacık ekmeğin kokusunu ve anne pişisini sadece Tuzu Biberi’nde yemenin zevki bambaşkadır. Tuzu Biberi ev yapımı reçellerin lezzetini, dostlarla paylaşılan o nefis kahvaltı sofralarının yerini başka ne tutabilir ki?

Biliyoruz ki;“Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı”.

Ama eğer Tuzu Biberi kahvaltısındaysanız bilin ki yaşayacaklarınız mutluluktan da öte bir şeydir.

bizden haberdar olun
bizi takip edin
şubelerimiz
Tüm şubelerimiz bir tık uzağınızda.
Tıklayınız...
bize ulaşın
Mansuroğlu Mahallesi, 295. Sk. No:18, 35535
Bayraklı/İzmir
+90 (232) 435 63 62
bilgi@tuzubiberi.com.tr
Web Tasarımı: Kreatif Tasarım: Fotoğraf Çekimi: