TUZU BİBERİ KARŞIYAKA

Telefon: (0232) 364 66 65

E-posta: tuzubiberikarsiyaka@hotmail.com

Web: www.tuzubiberi.com.tr


Untitled Document
Bekir Söyden
Puan :
Gerçekten Kahvaltı yapmak için tek Adres burası. Güler yüzlü çalışanlar. Servis mükemmel. Kahvaltı çok güzeldi.
serkan gül
Puan :
Harika bi yer kesinlikle tavsiye ediyorum. Kahvaltıya doyamadık,hizmeti harika olmuş gerçekten. Çayınız bitmeden çay geliyor masada eksik yok ve mutlaka muhlama yiyip limonata için
ÖZTÜRK HUKUK BÜROSU
Puan :
Kahvaltı için gidelim dedik istanbullu ne anlar internetten bulduk. İlk olarak kahvaltı güzel yani hakkını vermek lazım. Fiyat 2 kişilik kahvaltı 58 tl ama içinde sahanda yumurta vs. yok. Pek tabi yumurta ya da muhlama söyleyince hesap 70 tl oluyor. Çay sınırsız. Servis son derece hızlı yani sabah sabah açken bir de kahvaltı beklemek zor oluyor ama burada siparişten 1 dakika sonra masayı donattılar. Mekan temiz ama aşırı kalabalık. Valesi var kibar çocuk bahşişle çalışıyor. Kahvaltıya dönersek güzel bir kahvaltı. Fiyat kesenize uygunsa uğrayın derim.
Mea
Puan :
Salı günü Pazar Kahvaltısı keyfini yaşamak! Çok taze bir kahvaltı, çay hizmeti hiç aksamadı. Sahibi olabileceğini düşündüğüm bey, masaya kadar gelip bir isteğimiz olup olmadığını sordu. Personel ilgisi de yeterli düzeydeydi. Mekânın lokasyonu harika; bir de kahvaltı çok iyi olunca.. Müzikler kesinlikle soft ve kahvaltı için tam ayarındaydı. Fiyatlar bulunduğumuz muhite göre ayarlanmıştı. Aşırılık sezmedim. Sucuklu yumurta da kayısı kıvamlı olmuş. Tuzu biberi yerinde ve kıvamında olmuş. Teşekkürler:)
bizden haberdar olun
bizi takip edin
şubelerimiz
Tüm şubelerimiz bir tık uzağınızda.
Tıklayınız...
bize ulaşın
Mansuroğlu Mahallesi, 295. Sk. No:18, 35535
Bayraklı/İzmir
+90 (232) 435 63 62
bilgi@tuzubiberi.com.tr
Web Tasarımı: Kreatif Tasarım: Fotoğraf Çekimi: