Tüm ürün çeşitlerimiz taptaze bir şekilde merkezimize ulaşır. Sağlıklı pişirme teknikleri ile hazırlanır. Kendi evimizde nasıl yemek hazırlıyorsak aynı titizliği misafirimiz için de gösteririz.
sağlıklıyız
Zeytinimiz dalından, domatesimiz mis kokulu tarlalardan, reçellerimiz ev yapımı. Etlerimizi kendimiz seçeriz, taze ve misafirlerimize layık lezzette olması en önemli kriterimiz.
doğalız
Her ürünümüzde üstün kaliteye önem veriyoruz. Etlerimiz sertifikalıdır. Tüm ürünlerimizde kalite daima olmazsa olmazımızdır.
kaliteliyiz
Peynirin en özeli, etin en ideal bölgeleri seçilerek bize özgü marine teknikleri ve pişirme usulüyle %100 lezzet garantilidir.
kendimize özgüyüz
tuzu biberi galeri
Hakkımızda
HİKAYEMİZ
Türk damak tadına uygun, zengin ve leziz seçeneklerle bezeli TUZU BİBERİ sofrasına hoşgeldiniz. Yöresel lezzetlere ve doğal tatlara önem veren seçkin müşteri kitlemize, ailemize sunarcasına özenle hazırladığımız tatlarımızla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

"Günün her saatinde sağlıklı, güvenilir ve keyifli bir kahvaltı yapılabilmeli" diyerek yola çıktığımız TUZU BİBERİ yolcuğumuzda bugün Ege usülü muhlamadan, anne pişisini, İzmir gevreğinden yöresel peynir ve zeytin çeşitlerine, kavurmaya, yumurtalara, omletlere, ille de cinayet sebebi'ne,içeriği ve gramajına sadece TUZU BİBERİ mekanlarında rastlayacağınız enfes köftelere, harika piliç çeşitlerine ve menümüze yeni dahil ettiğimiz mükemmel tatlarımız ve kahve seçeneklerimizle, lezzet tutkunlarına yakışır bir şekilde karşınızdayız. Afiyet olsun.

Hayatın Tuzu Biberini Paylaşmak Üzere.
bizim hakkımızda ne dediler
sosyal medya
SİZDEN GELENLER
aylık blog yayını
LEZZETİN SIR KÖŞESİ
CİNAYET SEBEBİ TOST
26.11.2018

Bostanlı Tuzu Biberi’ni ilk açtığımız sene Ayvalık Tostu yapıyoruz. Hemen hemen her gün gelen müşterilerimiz var tost yiyen. Bir gün Özgür Okan Ağabeyimiz geldi. Her zamanki gibi bir tost söyledi bende ...

Menemen ilk akla gelen Lezzet;
04.10.2018

Çömlekçilikte olduğu gibi, Menemen adı ile özdeşleşen bir başka değer ise ilçenin kendi adını verdiği ve ünü ülke sınırlarını aşan yemeği…

“Cumhuriyet’in ilk yıllarında Menemen ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayalıydı. Özellikle Rum’lardan ...

Kahvaltının sultanı MUHLAMA
04.10.2018

Muhlama Rize ilinde peynirin tereyağında eritilmesiyle yapılan sıcak bir yemek. Bunun için tereyağının yanı sıra yörede yapılan, pelit şeklinde olan yağsız peynir gereklidir. Bolca yağ bir tavada eritilir, içine doğranmış ve üzerine un ve su serpilmiş peynir atılıp ...

bizden haberdar olun
bizi takip edin
şubelerimiz
Tüm şubelerimiz bir tık uzağınızda.
Tıklayınız...
bize ulaşın
Mansuroğlu Mahallesi, 295. Sk. No:18, 35535
Bayraklı/İzmir
+90 (232) 435 63 62
bilgi@tuzubiberi.com.tr
Web Tasarımı: Kreatif Tasarım: Fotoğraf Çekimi: