Tüm ürün çeşitlerimiz taptaze bir şekilde merkezimize ulaşır. Sağlıklı pişirme teknikleri ile hazırlanır. Kendi evimizde nasıl yemek hazırlıyorsak aynı titizliği misafirimiz için de gösteririz.
sağlıklıyız
Zeytinimiz dalından, domatesimiz mis kokulu tarlalardan, reçellerimiz ev yapımı. Etlerimizi kendimiz seçeriz, taze ve misafirlerimize layık lezzette olması en önemli kriterimiz.
doğalız
Her ürünümüzde üstün kaliteye önem veriyoruz. Etlerimiz sertifikalıdır. Tüm ürünlerimizde kalite daima olmazsa olmazımızdır.
kaliteliyiz
Peynirin en özeli, etin en ideal bölgeleri seçilerek bize özgü marine teknikleri ve pişirme usulüyle %100 lezzet garantilidir.
kendimize özgüyüz
tuzu biberi galeri
sql = SELECT * FROM tbl_resim WHERE resimkatgrupid=5 OR resimkatgrupid=10 OR resimkatgrupid=11 GROUP BY tbl_resim.resimkatgrupid
Hakkımızda
HİKAYEMİZ
Türk damak tadına uygun, zengin ve leziz seçeneklerle bezeli TUZU BİBERİ sofrasına hoşgeldiniz. Yöresel lezzetlere ve doğal tatlara önem veren seçkin müşteri kitlemize, ailemize sunarcasına özenle hazırladığımız tatlarımızla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

"Günün her saatinde sağlıklı, güvenilir ve keyifli bir kahvaltı yapılabilmeli" diyerek yola çıktığımız TUZU BİBERİ yolcuğumuzda bugün Ege usülü muhlamadan, anne pişisini, İzmir gevreğinden yöresel peynir ve zeytin çeşitlerine, kavurmaya, yumurtalara, omletlere, ille de cinayet sebebi'ne,içeriği ve gramajına sadece TUZU BİBERİ mekanlarında rastlayacağınız enfes köftelere, harika piliç çeşitlerine ve menümüze yeni dahil ettiğimiz mükemmel tatlarımız ve kahve seçeneklerimizle, lezzet tutkunlarına yakışır bir şekilde karşınızdayız. Afiyet olsun.

Hayatın Tuzu Biberini Paylaşmak Üzere.
bizim hakkımızda ne dediler
sosyal medya
SİZDEN GELENLER
aylık blog yayını
LEZZETİN SIR KÖŞESİ
BAHARA MERHABA…
02.04.2019

Doğa, yemyeşil örtüsüne bürünmüş, kış mevsiminin ardından uyanmaya başlamış. Güneş de yüzünü gösterip adeta duyguları canlandırmış. Parkların, bahçelerin cıvıl cıvıl çocuklarla dolup taşması, mutluluğu, huzuru anlatmaktadır. Bahar mevsimi, yeni bir ...

Kahvaltının sultanı MUHLAMA
04.10.2018

Muhlama Rize ilinde peynirin tereyağında eritilmesiyle yapılan sıcak bir yemek. Bunun için tereyağının yanı sıra yörede yapılan, pelit şeklinde olan yağsız peynir gereklidir. Bolca yağ bir tavada eritilir, içine doğranmış ve üzerine un ve su serpilmiş peynir atılıp ...

GÜVENİLİR GIDA ÜRETİMİ
22.11.2018


Sağlıklı olmak, bir insanın en temel ihtiyacı ve hakkıdır. Gıda ürünleri ise sağlığımızı en kolay etkileyecek etmenlerin başında gelir. ...

bizden haberdar olun
bizi takip edin
şubelerimiz
Tüm şubelerimiz bir tık uzağınızda.
Tıklayınız...
bize ulaşın
Mansuroğlu Mahallesi, 295. Sk. No:18, 35535
Bayraklı/İzmir
+90 (232) 435 63 62
bilgi@tuzubiberi.com.tr